Hizmetlerimiz

ÇOCUK TENİS OKULU

05-16 yaş çocuklarımıza hafta sonunu ve hafta içi okul sonrası tenis çalışmaları planlıyoruz.

Çalışmalarda antrenman planlamalarımız ve teknik kadromuzla, katılımcılara modern tenis eğitim sistemi ile tenisi sevdiriyor, derslere devam istikrarı arttırılarak uzun süreli tenis oynamalarına katkı sağlıyoruz.

ALTYAPI VE PERFORMANS TENİS GRUPLARI

Bu gruplarımızda antrenman saati ve günü kişiye özgü planlamayla arttırılarak müsabakaya hazırlık antrenmanları yaptırılmaktadır.

YETİŞKİN TENİS OKULU

Teniste doğru başlangıç için eğitim almak gerekli. Kulübümüzde başlangıçtan ileri seviyeye kadar grup çalışmaları yapılarak hem tenis öğreniyor hem sosyalleşerek yeni arkadaşlar ediniyoruz.

Katılımcılara eğitim boyunca  malzeme desteği sağlıyoruz.

KURUMSAL TENİS OKULLARI

Kurumlara özel tenis çalışmalarımızla Okullar, Üniversiteler, Şirketlere yönelik grup tenis dersleriyle tenis öğreterek kendi kurum içinde arkadaş dayanışmasını geliştiriyoruz.

Belli aralıklarla kurum içi turnuva düzenliyoruz.

ÖZEL TENİS DERSLERİ

Kişiye özel zamanda planlamalar yapılarak antrenör eşliğinde bire bir ders yapılmaktadır. Kişinin ihtiyaç duyduğu gereksinimler ve vuruşlar göz önünde bulundurularak antrenman planlaması yapılır.

YAZ SPOR OKULU

05-16 YAŞ Çocuklarımızın yaz aylarını daha planlı  tatil dönemi geçirmelerine, zamanı daha verimli kullanmalarına sporsal ve sanatsal aktivitelerle destek oluyoruz.

Çocukların sporsal becerileri gelişimi yanında Sosyal becerileri de geliştirmelerine katkıda bulunuyoruz.

BRANŞLARIMIZ

Tenis, yüzme, basketbol, cimnastik, futbol, dans, müzik, satranç, drama, el becerileri, eğitsel oyunlar,  survivor, kültürel gezi

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

(E posta listemize abone olarak son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz)